By P Web Design Company

تماس با ما

آدرس: تهران، ضلع جنوبی چهار راه ولیعصر ، کوچه پرتوی، پلاک 16
تلفن تماس: 02166462295
فکس : 
02166497721

تصاویر کلاس

حاضرین در سایت

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

استاد نصری

خانم ها خیلی بهتر از آقایون می دانند که چطور دیگران را به خود جذب کنند.آنها تمرین داشته اند.خانم ها رمز و راز جاذبه را می
آقایون هم می توانند رمز و راز آنرا یاد بگیرند و به نتیجه ای که می خواهند دست پیدا کنند.
واقعبین باشید – خانم ها خیلی بهتر از آقایون می دانند که چطور دیگران را به خود جذب کنند. اشکال از ما نیست. خانم ها سالهای زیادی را صرف این کرده اند که به چشم دیگران بیایند. آنها تجربه های زیادی از تلاش برای علاقه مند کردن آقایون به خودشان داشته اند. به عبارت دیگر: آنها تمرین داشته اند.خانم ها رمز و راز جاذبه را می دانند...

اما نکته خنده دار درمورد جاذبه این است که آقایون هم می توانند رمز و راز آنرا یاد بگیرند و به نتیجه ای که می خواهند دست پیدا کنند.

ادامه مطلب: استاد نصری

استاد دادفر

مهندس مهدی دادفر، مدرس و مشاور کسب و کار و فروش با بیش از 20 سال سابقه فروش و مشاور تبلیغاتی و مشاور بیش از 30 سازمان معتبر هستند.
تا به الان بیش از 2000 بازاریاب و فروشنده در تهران ، تعداد بیشتری در شهرستان ها با کلاس فروششون آموزش دادن، آموزش هایی که زندگی این فروشندگان را تغییر داده و متحول کرده به گونه ای که حجم بالایی از این افراد در حال حاضر مدیر آموزش و بازرگانی سازمانهای فروششون هستند ویا مستقل برای خودشان کسب و کار میکنند، و کارفرما شده اند.

ادامه مطلب: استاد دادفر

زیر مجموعه ها

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب