By P Web Design Company

تماس با ما

آدرس: تهران، ضلع جنوبی چهار راه ولیعصر ، کوچه پرتوی، پلاک 16
تلفن تماس: 02166462295
فکس : 
02166497721

تصاویر کلاس

حاضرین در سایت

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یک مثلث عشقی آشنا

A familiar love triangle

وقتی دو زن ، در سن های مختلف و در سمت های مختلف یک مرد را دوست دارند ،چگونه باید با هم کنار بیایند؟ از دیر باز همواره رابطه عروس و مادرشوهر به شکل ها و شیوه های مختلف و در قالب شعر، رمان، طنز، فیلم، گفتمان ها و محاورات بین عوام مورد تأکید و توجه واقع شده و گویی هرگز نباید سازش و انعطافی بین عروس و مادر شوهر حاصل شود. در بسیاری از غالب های مذکور عروس، هووی مادر شوهر، تیغ های کنار گل و دخالت کننده و فضول زندگی عروس تلقی شده و عروس نیز غریبه ای غاصب و غالب برفرزندی که بیست و چند سال زحمتش را کشیده و بزرگش کرده و دو دستی تقدیم هووی خودکرده است. الهی که حرومش بشه! بچه منو قاپ زد و برد! پسری که همیشه کنارم بود و با من بود و محبتش را از من دریغ نمی کرد! امروز میهمان ناخوانده ای آمده و او را سهم خودکرده و از من دورش ساخته!

ادامه مطلب: یک مثلث عشقی آشنا

۳۰ کار ۳۰ ثانیه ای برای یک زندگی بهتر

30 works in 30 seconds for a Better Life

برای ۳۰ ثانیه، ایده قدیمیتان را دوباره امتحان کنید. آیا این ایده یک اختراع ، یک پروژه کاری ، یا کاری بوده که به نظرتان خسته کننده آمده است؟ رفتار و طرز برخورد ، شالوده و پایه موفقیت است. یک انسان سخاوتمند با رفتار و منش مثبت مطمئناً کامیاب خواهد شد. اگر رفتارتان را تغییر دهید، ادراکتان، اعمالتان، و زندگیتان را تغییر داده اید و با تغییر تک تک زندگیها، دنیا تغییر خواهد کرد. در ایـن مقالـه ۳۰ نـوع کـار را عنـوان می کنیـم کـه هـر کـدام فقـط ۳۰ ثانیـه زمـان می بـرد. تصور کنید اگر میلیونها یا بیلیونها انسان روی زمین اگر فقط یکی از این کارها را انجام بدهند، دنیا چطور تغییر می کرد..

ادامه مطلب: ۳۰ کار ۳۰ ثانیه ای برای یک زندگی بهتر

سحر و جادوی مثبت اندیشی

Witchcraft and Wizardry positive thinking
داشتن ذهنی مثبت در جهان امروز و برای داشتن یک زندگی خوب اهمیت فوق العاده ای دارد. شکی نیست که کارایی یک ذهن مثبت اندیش بسیار بیشتر از ذهن های منفی گراست. گاهی سعی می کنیم که مثبت باشیم اما امور در عمل آن چنان تفاوتی نمی کند. مطمئن باشید این مسئله بی علت نیست. اگر درونتان هنوز منفی باف است عوض کردن ظاهر و کلمات چندان کمکی نخواهد کرد. در این شرایط آن چه باید تغییر کند خود شما هستید و نه هیچ چیز دیگر!

ادامه مطلب: سحر و جادوی مثبت اندیشی

افراد شاد چگونه می‌اندیشند؟!

How happy people think
شاد بودن یک حالت ذاتی و خدادادی نیست، بلکه یک مهارت است، که افراد شاد آن را می‌آموزند…

ادامه مطلب: افراد شاد چگونه می‌اندیشند؟!

حراج وسایل شیطان

Auction items Satan
به روایت افسانه‌ها روزی شیطان همه جا جار زد كه قصد دارد از كار خود دست بكشد و وسایلش را با تخفیف مناسب به فروش بگذارد. او ابزارهای خود را به شكل چشمگیری به نمایش گذاشت.

ادامه مطلب: حراج وسایل شیطان

منفی‌بافی ممنوع!

Mnfybafy banned
در شبی تاریک، در جاده‌ خلوت و دورافتاده‌ای، فروشنده دوره‌گردی سفر می‌کرد. او متوجه شد که لاستیک اتومبیلش پنچر شده است و در ماشین جک ندارد. با ناامیدی، مسافتی در جاده را پیاده رفت تا به خانه‌ای روستایی رسید که نوری از آن می‌تابید. همان‌طور که به سوی خانه روستایی پیش می‌رفت، با خود نیز فکر می‌کرد: "اگر کسی در خانه نباشد چه کار کنم؟" ، "اگر بر فرض، کسی هم در خانه بود، اما جک نداشتند چه؟" ، "اگر کسی در خانه باشد و جک هم داشته باشد ولی نخواهد آن را به من بدهد، چه کنم؟

ادامه مطلب: منفی‌بافی ممنوع!

چقدر زیباست نگاه مثبت آدم‌ها…

Positive people see how beautiful
یکی از استادهای دانشگاه تعریف می‌کرد…

ادامه مطلب: چقدر زیباست نگاه مثبت آدم‌ها…

خوردنی هایی که شما را شاد می کند

Food that makes you happy
هیچ چیز لذت بخش تر از خوردن غذا نیست. البته اگر سالم و مقوی باشد. در میان رژیم غذایی برخی خوراکی ها هست که هم برای سلامت جسمانی ما مفید است و هم برای سلامت روانی ما به این نکات توجه کنید:

ادامه مطلب: خوردنی هایی که شما را شاد می کند

با چند تدبیر ساده انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید

With a few simple measures to bring positive energy into your life
شما با تغذیه مناسب مراقب سلامت خود هستید. برای رفع نگرانی از وضعیت جسمی‌تان به پزشک مراجعه می‌کنید اما خوب است بدانید برای داشتن جسم و روح سالم، موارد بسیار دیگری هم دست به دست هم می‌دهند و به ما برای رسیدن به سلامتی کمک می‌کنند.

ادامه مطلب: با چند تدبیر ساده انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید

۷گام مثبت اندیشی

7 steps to positive thinking

داشتن انتظارات مثبت یکی از تکنیک‌های بسیار قوی است که با به‌کارگیری آن می‌توانید شخصی مثبت‌اندیش شوید و زندگی ‌مثبت‌تر و بهتری را تضمین کنید.

ادامه مطلب: ۷گام مثبت اندیشی

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب