By P Web Design Company

تماس با ما

آدرس: تهران، ضلع جنوبی چهار راه ولیعصر ، کوچه پرتوی، پلاک 16
تلفن تماس: 02166462295
فکس : 
02166497721

تصاویر کلاس

حاضرین در سایت

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

12 روش برای افزایش خلاقیت در کودکان

12 Ways to Increase Creativity in Children

شیوه افزایش خلاقیت در کودکان:

12 روش برای افزایش خلاقیت در کودکان.
1) برای ایجاد سؤالات تازه در ذهن کودکتان ، او را راهنمایی کنید . آموزش به کودک باید طوری باشد که او را به طرف پرسشهای تازه هدایت کند . معلم باید هنگام جواب دادن به سؤالات کودک ، او را به سمت مهارتهای جدید سوق دهد و از به کار بردن کلماتی مانند بله،خیر،هرگز و امثال آن دوری کند . این نوع جوابها نمی تواند ارتباط کاملی بین سؤالات کودک و معلومات قبلی او برقرار کند.

ادامه مطلب: 12 روش برای افزایش خلاقیت در کودکان

رنگ های مرتبط با IQ

Colors associated with IQ

یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد رنگ ها در شخصیت انسان ها و نحوه تاثیر گذاری آنها در زندگی افراد تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب: رنگ های مرتبط با IQ

شخصیت شناسی انگشتی

Golden Keys to attract husband
همین چند روز پیش بود که خانم کف بین با ظاهری آراسته جلویم را گرفت و گفت: «سلام خانم! من روانشناس هستم!» بعد هم کمی در مورد رازهای کف دست آدم‌ها صحبت کرد و کارت ویزیتش را هدیه داد.

ادامه مطلب: شخصیت شناسی انگشتی

چگونه تاثیرگذار باشیم

How to be effective

بیشتر اوقات زندگی روزمره ما به مراوده و گفتگو و تعامل با دیگران میگذرد. در منزل، محل کار، خیابان، تاکسی، مغازه، کلاس درس و … . در این میان همیشه عده‏ای انگشت شمار از افراد در میان دیگران برتر بوده و نامشان زبانزد دیگران است. همچنین همیشه باعث جذب سایرین شده و در کل افرادی پرنفوذ و تاثیرگذار هستند.

ادامه مطلب: چگونه تاثیرگذار باشیم

سطحی نگری، آفت جامعه

Superficiality, pest population
این درست نیست که هر آنچه در نگاه اول درمی یابیم، عاملی برای نتیجه گیری از برداشتمان باشد. اگر مثلا رنگی را سیاه می بینیم و یا آسمانی را آبی، به این معنا نیست که دقیقا همین است که می بینیم. ما نمی توانیم رابطه بین حواس پنج گانه را با پدیده های اطراف انکار کنیم اما در عین حال نیز نمی توان گفت که هر آنچه حس می کنیم، همان درست است.

ادامه مطلب: سطحی نگری، آفت جامعه

جذابیت شخصیتی و نفوذ در دیگران

Charismatic personality and influence others
همه میدانیم که جذابیت شخصیتی با جذابیت زیبا بودن فرق دارد. جذابیت و گیرایی شخصیتی کاملا اکتسابی است و آگاهانه و یا ناآگاهانه کسب میشود. در این پست در مورد راههای کسب جذابیت شخصیتی می نویسم:

ادامه مطلب: جذابیت شخصیتی و نفوذ در دیگران

منشا ژنتیکی خیانت!

Genetic origins of treason
چرا برخی از زنان و مردان به همسران‌شان خیانت می‌کنند؟ این سؤالی است که بسیاری از زنان از خود می‌پرسند. برای یافتن پاسخ این سؤال،‌ تا به حال مجموعه زيادي از پژوهش‌ها براي درک علمی چگونگی متعهد ماندن همسران نسبت به هم انجام شده است

ادامه مطلب: منشا ژنتیکی خیانت!

درست صحبت کردن چگونگی صحبت با افراد متفاوت

Just talking how to talk to different people
امروزه بسیاری از نظریه پردازان و صاحب نظران علوم ارتباطات بر این عقیده اند که مهارت های ارتباطی نقش بسیار مهمی در موفقیت انسان چه در زندگی کاری و اداری و چه در زندگی شخصی آنان دارد.

ادامه مطلب: درست صحبت کردن چگونگی صحبت با افراد متفاوت

تاثیرگذاری بر دیگران، هنر هرکس نیست!

Influencing other art, not anyone
هر کسی که ادعا کند شخصیت تاثیرگذار نقشی در زندگی او ندارد، یا خیلی در این مورد فکر نکرده یا اینکه هرگز با دیگران تعامل نمی کند. امسال من روی این موضوع تحقیق کردم که چه عاملی باعث می شود افراد تصمیم گیری کنند و بهترین پاسخی که مشاهده کردم، تاثیرگذاری بود.

ادامه مطلب: تاثیرگذاری بر دیگران، هنر هرکس نیست!

با افراد ریاست طلب چگونه برخورد کنیم؟

How to deal with people seeking the presidency
مطمئناً همه ما با آدم‌های ریاست‌طلبی آشنا هستیم. این افراد به نظر می‌رسد به فضای شخصی و حساسیت‌های ما بی‌توجه هستند و استقلال و آزادی فردی ما را زیر پا می‌گذارند.
ممکن است  پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر، همسایه، همکار یا یکی از دوستانتان چنین شخصیتی داشته باشد. نقش این افراد در زندگی شما هرچه که باشد، رفتار و منش آنها موجب آزردگی خاطر شما شده و احساس ناراحتی، حقارت و خشم را در شما شعله‌ور می‌سازد. افراد ریاست‌طلب لزوماً نیت بدی ندارند فقط می‌خواهند خواسته و نیت‌شان را به دیگران تحمیل کنند و درنتیجه به فضا و آزادی شخصی آنها تجاوز می‌کنند. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم با این افراد در زندگی خود چطور رفتار کنید و چگونه با آنها کنار بیایید.

ادامه مطلب: با افراد ریاست طلب چگونه برخورد کنیم؟

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب