By P Web Design Company

تماس با ما

آدرس: تهران، ضلع جنوبی چهار راه ولیعصر ، کوچه پرتوی، پلاک 16
تلفن تماس: 02166462295
فکس : 
02166497721

تصاویر کلاس

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به جذابیت درونی خود احترام بگذارید

Honor your inner charm
این مطلب برای زن هایی نوشته شده است که همه تلاش خود را می کنید تا رابطه خود را همیشه شاد و در جریان نگه دارند. برای این منظور نیز همه افکار و انرژی خود راصرف می کنند. اما این باعث می شود تا به تنهایی همه مشکلات زندگی را به دوش بکشند و تصور کنند هرچه بیشتر خود را فراموش کنند و طرف را بالا ببرند، بهتر است. غافل از اینکه فقط خود را نابود می کنند.

ادامه مطلب: به جذابیت درونی خود احترام بگذارید

چگونه جذابیت ، گیرایی و ماندگاری در قلب های دیگران داشته باشیم

How charm, charisma and persistence in the hearts of others have
همه ما علاقه‌منديم يادمان در دلهاي اطرافيان باقي باشد و اين تنها با سلاح خُلق خوش حاصل مي‌شود. هنگامي كه به خاطرات پررنگمان با آشنايان مراجعه مي‌كنيم افراد مهربان و خوش اخلاق از ماندگارترين شخصيت‌ها در ذهن و رحمان مي‌باشند. چنين ماندگاري در قلب‌ها آرزوي همه ماست و اين مهم به دست نمي‌آيد مگر آن كه از رموز آن آگاه باشيم‌.

ادامه مطلب: چگونه جذابیت ، گیرایی و ماندگاری در قلب های دیگران داشته باشیم

۱۲ راهکار قانون جذب برای زندگی بهتر

12 Solutions for a Better Life Law of Attraction
روانشناسان، متفکران عصر جدید و حتی رهبران مذهبی در دنیا سالهاست که درباره “قانون جذب” صحبت می کنند و نظر می دهند. این قانون برخلاف ظاهرش که به نظر کمی پیچیده می آید، بسیار ساده است.براساس قانون جذب، ما جذب می کنیم هر آنچه را که به آن فکر می کنیم، حالا چه خوب و چه بد. در این مطلب گریزی به ۱۲ راهکار قانون جذب زده ایم که مطالعه، توجه و دقت در آنها می تواند سرو شکل بهتری به زندگی همه ما بدهد.

ادامه مطلب: ۱۲ راهکار قانون جذب برای زندگی بهتر

خودتان را در دل مادرشوهر جا کنید!

Madrshvhr fit your hearts!
در سال های اخیر که شکل زندگی تغییر کرده و دختران، تحصیل کرده وبرخی دارای شغل شدند، همسو شدن با تمام خواسته‌های خانواده خودشان نیز برای آنها مشکل شده چه برسد به بجا آوردن خواسته‌های خانواده همسر. در نتیجه ارتباط برقرار کردن با خانواده همسر کار چندان آسانی نیست. اما نگران نباشید کار نشد ندارد می‌‌‌خواهیم به شما یاد دهیم چطور بهترین عروس دنیا شوید.

ادامه مطلب: خودتان را در دل مادرشوهر جا کنید!

کلیدهای طلایی برای جذب شوهر

Golden Keys to attract husband

قابل توجه همسرانی که قدر شوهر را نمی دانند

برخلاف جذابیت‌های جسمی، ایجاد جاذبه احساسی زمان زیادی می‌طلبد. اگر واقعاً می‌خواهید رابطه بلندمدتی را با شریک زندگی‌تان تجربه کنید، باید بسیار صبور باشید و در این راه تلاش زیادی به خرج دهید. در این مقاله با هم چند روش را مرور می‌کنیم تا بتوانید با شوهرتان ارتباط عاطفی عمیقی ایجاد کنید. پس برای آنکه شوهرتان را تحت تاثیر قرار دهید و یک زندگی زیبا را در کنار او تجربه کنید، از همین امروز دست به کار شوید.

ادامه مطلب: کلیدهای طلایی برای جذب شوهر

با این ۸ راهکار رییس تان شیفته شما می شود

You will be fascinated with these eight Solution Your boss

همه ما دوست داریم برای افزایش دستمزد، گرفتن ترفیع، داشتن یک آشنای خوب، یا داشتن یک اتاق کوچک برای کار، رییس خود را تحت تاثیر قرار دهیم. در اینجا، هشت راهکار ساده، بدون نیاز به تلاش زیاد ارائه شده تا در نظر رییس خود، باهوش، لایق و موثر به نظر بیایید.

ادامه مطلب: با این ۸ راهکار رییس تان شیفته شما می شود

چرا جذب یک فرد خاص می‌شویم؟

Why are we attracted to a certain person?

چرا او را به عنوان همسر آینده تان انتخاب کردید؟ این سوالی است که اغلب اوقات دیگران و یا حتی خودِ فرد از خودش می پرسد. یقیناً هر فردی برای انتخاب نامزد خود دلایل متعددی دارد ولی برخی از امور در این انتخاب مهم بسیار تاثیرگذار می باشند که در ذیل به آنها اشاره می شود.

ادامه مطلب: چرا جذب یک فرد خاص می‌شویم؟

قانون افزایش سپاس بیشتر جذب بیشتر

The rise (thanks absorbs more = more)
قانون افزایش یا Law of Increase همانند قانون جذب، یکی از قوانین جاری بر هستی ماست که شاید بعضی اوقات از قلم افتاده و یا به آن کم توجهی شود در صورتیکه نقشی اساسی در زندگی هر شخصی دارد.

ادامه مطلب: قانون افزایش سپاس بیشتر جذب بیشتر

خواب شب شارژ روح و جسم

Sleep the night to recharge body and soul
همه کم و بیش در مورد قانون جذب و جایگاه آن در زندگی می‏دانیم. اما در مورد اینکه چه چیزهایی باعث جذب بیشتر میگردند باید خدمتتان عرض نمایم که رعایت بعضی امور بسیار ساده فرآیند جذب را بیش از پیش جلو می‏رانند

ادامه مطلب: خواب شب شارژ روح و جسم

باورها

Beliefs
گاهی اوقات باورهای ما نسبت به مسائل شکلی منفی به خود می گیرد و شاید هم واقعیت باشد اما باعث ایجاد نگرش منفی ما نسبت به مسائل روزمرۀ زندگی می شود. برای مثال اگر ما باورمان این است که فقط پول است که آرامش می آورد، این باور تبدیل به تفکر منفی و نگرشی کاملا اشتباه نسبت به زندگی می شود. تفکر منفی هم خود باعث بروز مسائلی دیگر می شود.

ادامه مطلب: باورها

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب